LZS Mszanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Wel Lidzbark 1:2 Grunwald Gierzwałd
Zamek Kurzętnik 2:1 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 4:1 Osa Ząbrowo
Iskra Narzym 4:0 Lider Złotowo
Ossa Biskupiec 5:1 LZS OHI Frednowy
Polonia Iłowo 1:0 Jordan Kazanice

Tabela ligowa

www A-klasa




Aktualności

GOL Magazyn A-klasy 9. kolejka

  • autor: suzik84, 2018-10-18 21:15

...

Iskra 4:2 OHI

1:0 Dawid Arczewski 19'
1:1 Sylwester Kuciński 23'
1:2 Piotr Dymowski 48'
2:2 Dawid Arczewski 70'
3:2 Dawid Arczewski 75'
4:2 Mateusz Rynkowski 83'

Czarni 2:1 Grunwald

1:0 Kordian Wantowski 5'
1:1 Dawid Komorowski 42'
​2:1 Przemysław Dąbkowski 78'(s)

Wel 1:1 Osa

1:0 Tomasz Perowicz 9'
1:1 Adam Kołakowski 35'

Zamek 2:0 Lider

1:0 Rafał Wiśniewski 43'
2:0 Rafał Wiśniewski 90'+4

KSM 0:2 Jordan

0:1 Artur Modrzewski 46'
0:2 Krystian Opałka 75'

Polonia 3:0 Ossa

1:0 Mateusz Gregorczyk 26'
2:0 Aleksander Kruszyński 44'
3:0 Kamil Kruszyński 90'

Tabela Ogólna

M Nazwa drużyny +/- M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
plus1 9 22 7 1 1 24 - 9 +15
2.
minus1 9 20 6 2 1 23 - 11 +12
3.
bz0 9 19 5 4 0 18 - 6 +12
4.
plus1 9 14 3 5 1 15 - 9 +6
5.
plus1 9 13 4 1 4 18 - 21 -3
6.
minus2 9 13 4 1 4 15 - 13 +2
7.
plus1 9 13 4 1 4 16 - 16 0
8.
plus1 9 12 4 0 5 18 - 16 +2
9.
minus2 9 10 3 1 5 24 - 19 +5
10.
plus1 9 8 2 2 5 15 - 20 -5
11.
minus1 9 7 2 1 6 9 - 22 -13
12.
bz0 9 1 0 1 8 7 - 40 -33

Liga Typera

typy 9. kolejki (link)              
               
    +/- M 1v2 +0- 2:1 P
1 Sebastian Skonieczka plus1 6 42 3 14 1 5 0 2 30
2 Paweł Rupiński minus1 6 42 1 12 0 4 0 3 29
3 Piotr Malikowski bz0 6 48 2 19 2 4 0 0 27
4 Maciek Pieckowski bz0 0 30 0 12 0 2 0 1 19
5 Damian Jankowski bz0 0 24 0 7 0 2 0 2 17
6 Paweł Olszewski bz0 0 18 0 5 0 3 0 1 14
7 Paweł Brzozowski bz0 0 6 0 1 0 0 0 2 7
8 Szymon Wilgosiński bz0 0 6 0 2 0 0 0 1 5
9 Dawid Baranowski bz0 0 6 0 2 0 1 0 0 4
10 Mateusz Gregorczyk bz0 0 6 0 3 0 0 0 0 3
11 Maciej Lendzionowski bz0 0 6 0 2 0 0 0 0 2

Ranking Fair Play

    P
  Ossa Biskupiec 2 13 0 1 0 0 30
  Lider Złotowo 1 12 0 1 0 1 33
  Grunwald Gierzwałd 2 17 1 1 0 0 38
  Osa Ząbrowo 2 12 1 1 0 2 38
  Wel Lidzbark 2 14 0 2 0 1 41
  Jordan Kazanice 4 19 1 1 0 0 42
  Zamek Kurzętnik 3 14 0 1 0 2 42
  Polonia Iłowo 1 20 0 0 0 1 45
  Czarni Rudzinice 1 18 0 0 1 2 46
  OHI Frednowy 3 17 0 2 0 1 47
  KS Mroczno 7 22 0 1 0 0 48
  Iskra Narzym 0 23 0 2 0 4 74

Klasyfikacja Król Strzelców

10 (+2) Rafał Wiśniewski Zamek K     ciąg dalszy
8   Krystian Wrześniak Czarni 2   Radosław Buczkowski Zamek K
7   Rafał Kuchnik Czarni 1   Arkadiusz Karkut Czarni
7 (+3) Dawid Arczewski Iskra N 1   Dawid Suchocki Czarni
5   Krystian Kołakowski Grunwald 1 (+1) Kordian Wantowski Czarni
4   Filip Owczarek Jordan 1   Patryk Komorowski Grunwald
4   Dawid Dąbrowski Lider 1   Krzysztof Krzysztofiak Grunwald
4   Robert Kaczyński Lider 1   Krzysztof Łukasiak Grunwald
4   Bartosz Szwaracki Ossa 1   Mateusz Pyrek Grunwald
3   Tomasz Zakierski Czarni 1   Wojciech Ciegielski Iskra N
3   Patryk Budzich Grunwald 1   Tomasz Gorzki Iskra N
3   Paweł Fafiński Grunwald 1   Grzegorz Gutkowski Iskra N
3   Piotr Rykaczewski Jordan 1   Tomas Maloń Iskra N
3   Maciej Kamiński KSM 1   Jakub Chełkowski Jordan
3   Łukasz Licznerski Lider 1   Przemysław Gerka Jordan
3   Dawid Mederski Lider 1   Mateusz Górski Jordan
3   Radosław Kruczkowski OHI 1 (+1) Artur Modrzewski Jordan
3 (+1) Sylwester Kuciński OHI 1   Mateusz Osicki KSM
3   Piotr Zacharski OHI 1   Dawid Rutkowski KSM
3   Maciej Nakonieczny Osa 1   Piotr Kraśnicki Lider
3   Patryk Lewandowski Ossa 1   Łukasz Lewalski Lider
3 (+1) Mateusz Gregorczyk Polonia 1   Mariusz Markuszewski Lider
3   Filip Kornowski Wel L 1   Łukasz Szechlicki Lider
2   Bartosz Lisiak Czarni 1   Kamil Banasiak OHI
2   Przemysław Dąbkowski Grunwald 1   Bartłomiej Boros OHI
2 (+1) Dawid Komorowski Grunwald 1   Damian Demczak OHI
2   Mateusz Kruszewski Grunwald 1 (+1) Piotr Dymowski OHI
2   Sebastian Skolimowski Grunwald 1   Marek Kopczewski OHI
2 (+1) Mateusz Rynkowski Iskra N 1   Dawid Kruczkowski OHI
2   Jakub Zębalski Iskra N 1   Krystian Osiecki OHI
2   Kamil Okoniewicz Jordan 1 (+1) Adam Kołakowski Osa
2 (+1) Krystian Opałka Jordan 1   Łukasz Olszewski Osa
2   Karol Zaręba Jordan 1   Michał Maroński Ossa
2   Jacek Elgert KSM 1   Paweł Ochtyra Ossa
2   Łukasz Malinowski KSM 1   Wiesław Otręba Ossa
2   Dominik Kempkowski Lider 1   Daniel Kołakowski Polonia
2   Adrian Mederski Lider 1   Kamil Kwaśniewski Polonia
2   Łukasz Mróz Lider 1   Marcin Kwaśniewski Polonia
2   Filip Kocięda OHI 1   Patryk Dąbrowski Wel L
2   Jarosław Zagórny Osa 1   Mateusz Napiórkowski Wel L
2   Daniel Lewandowski Ossa 1   Dominik Strungowski Wel L
2   Daniel Browarek Polonia 1   Jakub Strungowski Wel L
2 (+1) Aleksander Kruszyński Polonia 1   Kacper Wiśniewski Wel L
2 (+1) Kamil Kruszyński Polonia 1   Marcin Zakrzewski Wel L
2   Dominik Zaremba Polonia 1   Mateusz Jarzembowski Zamek K
2   Jakub Godziszewski Wel L 1   Bartłomiej Kwiatkowski Zamek K
2   Wiktor Grochalski Wel L 1   Kamil Seroka Zamek K
2 (+1) Tomasz Perowicz Wel L 1   Artur Zbrzyzny Zamek K

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [223]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kontakty

suzik
zostaw wiadomość
kołek
zostaw wiadomość

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 8 gości

dzisiaj: 648, wczoraj: 782
ogółem: 2 283 126

statystyki szczegółowe

Wyniki B klasa

Ostatnia kolejka 11
Wicher Gwiździny 3:3 Olimpia Kisielice
Wel Bratian 1:7 Sokół II Ostróda
Mewa Smykowo 0:5 Żak Jamielnik
Zamek Szymbark 1:10 Iskra Smykówko
LZS Fijewo 1:5 MKS Działdowo
Avista Łążyn 4:0 Start II Nidzica

Tabela B klasa

www B-klasa