LZS Mszanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Wel Lidzbark 1:2 Grunwald Gierzwałd
Zamek Kurzętnik 2:1 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 4:1 Osa Ząbrowo
Iskra Narzym 4:0 Lider Złotowo
Ossa Biskupiec 5:1 LZS OHI Frednowy
Polonia Iłowo 1:0 Jordan Kazanice

Tabela ligowa

www A-klasa




Aktualności

GOL Magazyn B-klasy 10. kolejka

  • autor: suzik84, 2018-10-24 16:20

...

Iskra 6:3 Mewa

1:0 Amadeusz Witt 14'
2:0 Artur Napiórkowski 33'
3:0 Marcin Kostiok 42'
3:1 Jacek Eidtner 56'
3:2 Paweł Jarosz 68'
4:2 Amadeusz Witt 69'
5:2 Michał Czajkowski 71'
5:3 Paweł Marszałek 90'
6:3 Wojciech Wojtkiewicz 90'+3

Start II 3:5 LZS F

1:0 Sebastian Sosnowski 24'
1:1 Przemysław Borkowski 32'
1:2 Przemysław Borkowski 47'
1:3 Przemysław Borkowski 51'
1:4 Łukasz Mazurek 55'
2:4 Tymoteusz Radszewski 75'(s)
2:5 Karol Jakubowski 83'
3:5 Patryk Zaręba 90'+2

MKS 6:1 Zamek

1:0 Bartosz Sobotka 4'
2:0 Piotr Czarnecki 14'
3:0 Adam Pawlaczyk 34'
4:0 Adrian Bąbalicki 40'
4:1 Mateusz Zarębski 69'
5:1 Adrian Bąbalicki 73'
6:1 Piotr Czarnecki 74'

Olimpia 1:1 Avista

1:0 Kamil Łukaszewski 18'
1:1 Łukasz Junkier 51'

 Żak 5:1 Wel

1:0 Cezary Dziewulski 4'
2:0 Paweł Kurowski 29'
2:1 Patryk Mówiński 32'
3:1 Piotr Granica 52'
4:1 Mateusz Gorzka 78'
5:1 Sebastian Zawolski 90'

Sokół II 8:1 Wicher

1:0 Mateusz Zejer 17'
2:0 Mateusz Broź 42'
3:0 Mateusz Broź 45'
4:0 Dawid Pietkiewicz 52'
5:0 Mateusz Broź 53'
5:1 Adrian Urbański 58'
6:1 Mateusz Broź 73'
7:1 Maciej Mikołajczyk 82'
8:1 Maciej Mikołajczyk 87'

Tabela Ogólna

M Nazwa drużyny +/- M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz0 10 28 9 1 0 43 - 7 +36
2.
herb
bz0 10 25 8 1 1 43 - 9 +34
3.
herb
bz0 10 24 8 0 2 29 - 16 +13
4.
herb
bz0 10 20 6 2 2 39 - 12 +27
5.
herb
bz0 10 18 6 0 4 33 - 21 +12
6.
herb
bz0 10 17 5 2 3 23 - 23 0
7.
herb
bz0 10 9 3 0 7 15 - 28 -13
8.
herb
bz0 10 8 2 2 6 23 - 31 -8
9.
herb
plus2 10 8 2 2 6 17 - 34 -17
10.
herb
minus1 10 7 2 1 7 11 - 29 -18
11.
herb
minus1 10 7 2 1 7 17 - 44 -27
12.
herb
bz0 10 3 1 0 9 10 - 49 -39

Liga Typera

typy 10. kolejki (link)              
               
    +/- M 1v2 +0- 2:1 P
1 Sebastian Skonieczka bz0 6 48 4 26 0 4 0 2 40
2 Paweł Olszewski bz0 0 24 0 12 0 2 0 2 22
3 Patryk Kurowski bz0 0 6 0 2 0 1 0 1 7
3 Szymii Oo bz0 0 6 0 2 0 1 0 1 7
3 Daniel Smukała bz0 0 6 0 2 0 1 0 1 7
6 Michał Czajkowski bz0 0 6 0 4 0 0 0 0 4
6 Damian Czarnowski bz0 0 6 0 4 0 0 0 0 4
6 Maciej Lendzionowski bz0 0 7 0 4 0 0 0 0 4

Ranking Fair Play

    P
  Mewa Smykowo 2 9 0 0 0 0 18
  Zamek Szymbark 1 8 0 0 0 1 21
  LZS Fijewo 1 6 0 1 0 1 21
  Sokół II Ostróda 0 11 0 0 0 0 22
  Wicher Gwiździny 1 12 0 0 0 0 24
  Start II Nidzica 0 11 0 0 0 1 27
  MKS Działdowo 1 15 0 0 0 0 30
  Iskra Smykówko 0 13 0 0 0 1 31
  Wel Bratian 4 14 0 0 2 3 43
  Olimpia Kisielice 1 15 0 2 0 1 47
  Żak Jamielnik 4 18 0 2 1 1 49
  Avista Łążyn 4 21 0 1 0 1 51

Klasyfikacja Król Strzelców

14 (+1) Kamil Łukaszewski Olimpia 1   Karol Kuczyński Avista
14 (+1) Adrian Urbański Wicher 1   Karol Malinowski Avista
12 (+1) Marcin Kostiok Iskra S 1   Rafał Rynkowski Avista
11 (+2) Piotr Czarnecki MKS 1   Konrad Weinar Avista
8 (+4) Mateusz Broź Sokół II 1   Jakub Liberacki Iskra S
7   Kamil Urbański Wicher 1   Szymon Liberacki Iskra S
6 (+1) Łukasz Junkier Avista 1 (+1) Artur Napiórkowski Iskra S
6 (+1) Łukasz Mazurek LZS F 1   Wojciech Ruczyński Iskra S
6   Adam Korzeniak Olimpia 1   Mateusz Sontowski Iskra S
5 (+1) Adam Pawlaczyk MKS 1   Sebastian Wojtkiewicz Iskra S
4   Patryk Gorzka LZS F 1   Arkadiusz Ziółkowski Iskra S
4 (+2) Adrian Bąbalicki MKS 1   Arkadiusz Borkowski LZS F
4   Cezary Pieckowski MKS 1   Paweł Gerka LZS F
4   Oskar Pieckowski MKS 1   Sebastian Karczewski LZS F
4   Jakub Sobotka MKS 1   Tymoteusz Raduszewski LZS F
4   Rafał Uschpelkat Olimpia 1   Maciej Rykaczewski LZS F
4 (+2) Maciej Mikołajczyk Sokół II 1 (+1) Paweł Jarosz Mewa
4   Daniel Cieszewski Wicher 1   Maciej Łopacki Mewa
4   Wojciech Grzegrzółka Zamek Sz 1 (+1) Paweł Marszałek Mewa
4   Szymon Skręta Żak 1   Błażej Twardowski Mewa
3   Damian Golder Avista 1   Jarosław Wilamowski Mewa
3   Patryk Kempkowski Avista 1   Mikołaj Conkała MKS
3 (+1) Michał Czajkowski Iskra S 1   Szymon Gęsicki MKS
3 (+2) Amadeusz Witt Iskra S 1   Paweł Burny Olimpia
3 (+3) Przemysław Borkowski LZS F 1   Arkadiusz Gwiazda Olimpia
3 (+1) Karol Jakubowski LZS F 1   Alan Laszkowski Olimpia
3 (+1) Jacek Eidtner Mewa 1   Kamil Murszewski Olimpia
3   Norbert Blank MKS 1   Patryk Napierski Olimpia
3   Sebastian Falkiewicz Olimpia 1   Łukasz Fortuna Sokół II
3   Paweł Muszyński Sokół II 1   Maciej Fortuna Sokół II
3   Jakub Pieprzycki Sokół II 1   Tomasz Kowalski Sokół II
3 (+1) Dawid Pietkiewicz Sokół II 1   Konrad Rybicki Sokół II
3 (+1) Mateusz Zejer Sokół II 1   Arkadiusz Warszawski Sokół II
3   Robert Stasiulewicz Start II 1   Wojciech Wenglorz Sokół II
3   Sylwester Bukowski Wel B 1   Kacper Morzyc Start II
3 (+1) Mateusz Gorzka Żak 1   Adrian Mydlarz Start II
3 (+1) Piotr Granica Żak 1   Konrad Nidzgorski Start II
3   Adam Kurowski Żak 1   Marcin Olczak Start II
2   Karol Józefowicz Avista 1   Adrian Roczeń Start II
2   Krzysztof Marchelek Avista 1   Mateusz Rogoziński Start II
2   Radosław Cieszyński Iskra S 1 (+1) Sebastian Sosnowski Start II
2 (+1) Wojciech Wojtkiewicz Iskra S 1   Mateusz Szczypiński Start II
2   Daniel Osmański LZS F 1 (+1) Patryk Zaręba Start II
2   Szymon Majewski Mewa 1   Michał Kuciński Wel B
2   Sławomir Cybulski MKS 1 (+1) Patryk Mówiński Wel B
2 (+1) Bartosz Sobotka MKS 1   Arkadiusz Sienkowski Wel B
2   Łukasz Szymański MKS 1   Filip Tymecki Wel B
2   Sylwester Ciepliński Olimpia 1   Przemysław Dąbrowski Wicher
2   Mateusz Michalski Olimpia 1   Daniel Flaszyński Wicher
2   Piotr Szysler Olimpia 1   Paweł Klimek Wicher
2   Adrian Bieńkowski Sokół II 1   Piotr Klimowski Wicher
2   Kacper Jodłowski Sokół II 1   Przemysław Świniarski Wicher
2   Mateusz Nowakowski Sokół II 1   Dawid Zadura Wicher
2   Tomasz Panek Sokół II 1   Jacek Grzegrzółka Zamek Sz
2   Mateusz Cieślak Start II 1   Marcin Jabliński Zamek Sz
2   Szymon Zieja Start II 1   Karol Kamiński Zamek Sz
2   Sebastian Dąbrowski Wel B 1   Michał Malanowski Zamek Sz
2   Remigiusz Kowalski Wel B 1   Sławomir Oleksiak Zamek Sz
2   Remigiusz Nowakowski Wel B 1   Jacek Pietruszewski Zamek Sz
2   Andrzej Podlaszewski Wel B 1 (+1) Mateusz Zarębski Zamek Sz
2   Henryk Płochacki Wicher 1 (+1) Cezary Dziewulski Żak
1   Jakub Baczewski Avista 1 (+1) Paweł Kurowski Żak
1   Piotr Budziński Avista 1   Wacław Luba Żak
1   Miłosz Krajewski Avista 1 (+1) Sebastian Zawolski Żak

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [246]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kontakty

suzik
zostaw wiadomość
kołek
zostaw wiadomość

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 7 gości

dzisiaj: 701, wczoraj: 782
ogółem: 2 283 179

statystyki szczegółowe

Wyniki B klasa

Ostatnia kolejka 11
Wicher Gwiździny 3:3 Olimpia Kisielice
Wel Bratian 1:7 Sokół II Ostróda
Mewa Smykowo 0:5 Żak Jamielnik
Zamek Szymbark 1:10 Iskra Smykówko
LZS Fijewo 1:5 MKS Działdowo
Avista Łążyn 4:0 Start II Nidzica

Tabela B klasa

www B-klasa