LZS Mszanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Wel Lidzbark 1:2 Grunwald Gierzwałd
Zamek Kurzętnik 2:1 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 4:1 Osa Ząbrowo
Iskra Narzym 4:0 Lider Złotowo
Ossa Biskupiec 5:1 LZS OHI Frednowy
Polonia Iłowo 1:0 Jordan Kazanice

Tabela ligowa

www A-klasa




Aktualności

GOL Magazyn A-klasy 10. kolejka

  • autor: suzik84, 2018-10-24 16:25

...

Jordan 2:2 Iskra

1:0 Łukasz Graduszewski 52'
2:0 Artur Modrzewski 77'
2:1 Dawid Arczewski 87'
2:2 Kacper Gierwatowski 88'

Czarni 1:0 Wel

1:0 Krystian Wrześniak 85'

Osa 1:4 Zamek

0:1 Tomasz Słupski 37'
0:2 Rafał Wiśniewski 49'
0:3 Paweł Stępień 79'
0:4 Rafał Wiśniewski 83'
1:4 Maciej Nakonieczny 87'

Lider 4:1 KSM

1:0 Łukasz Mróz 5'
1:1 Jacek Elgert 23'
2:1 Łukasz Mróz 24'
3:1 Dawid Dąbrowski 77'
4:1 Dawid Dąbrowski 90'+2

OHI 0:3 Polonia

1:0 Aleksander Kruszyński 2'
2:0 Mateusz Gregorczyk 36'
3:0 Kamil Kruszyński 47'

Grunwald 7:1 Ossa

1:0 Krystian Kołakowski 11'
2:0 Patryk Komorowski 13'
3:0 Paweł Fafiński 34'
4:0 Patryk Komorowski 41'
4:1 Michał Maroński 42'
5:1 Paweł Fafiński 51'
6:1 Tomasz Trzeciak 64'
7:1 Daniel Kozłowski 85'

Tabela Ogólna

M Nazwa drużyny +/- M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
bz0 10 25 8 1 1 25 - 9 +16
2.
bz0 10 23 7 2 1 30 - 12 +18
3.
bz0 10 22 6 4 0 21 - 6 +15
4.
plus3 10 16 5 1 4 20 - 17 +3
5.
minus1 10 14 3 5 2 15 - 10 +5
6.
plus3 10 13 4 1 5 28 - 20 +8
7.
plus1 10 13 4 1 5 20 - 18 +2
8.
minus3 10 13 4 1 5 18 - 24 -6
9.
minus3 10 13 4 1 5 16 - 20 -4
10.
bz0 10 9 2 3 5 17 - 22 -5
11.
bz0 10 7 2 1 7 10 - 26 -16
12.
bz0 10 1 0 1 9 8 - 44 -36

Liga Typera

typy 10. kolejki (link)              
               
    +/- M 1v2 +0- 2:1 P
1 Sebastian Skonieczka bz0 6 48 1 15 1 6 0 2 33
2 Paweł Rupiński bz0 0 42 0 12 0 4 0 3 29
3 Piotr Malikowski bz0 6 54 2 21 0 4 0 0 29
4 Maciek Pieckowski bz0 0 30 0 12 0 2 0 1 19
5 Damian Jankowski bz0 0 24 0 7 0 2 0 2 17
6 Paweł Olszewski bz0 0 18 0 5 0 3 0 1 14
7 Paweł Brzozowski bz0 0 6 0 1 0 0 0 2 7
8 Szymon Wilgosiński bz0 0 6 0 2 0 0 0 1 5
9 Dawid Baranowski bz0 0 6 0 2 0 1 0 0 4
10 Mateusz Gregorczyk bz0 0 6 0 3 0 0 0 0 3
11 Maciej Lendzionowski bz0 0 6 0 2 0 0 0 0 2

Ranking Fair Play

    P
  Lider Złotowo 1 13 0 1 0 1 35
  Ossa Biskupiec 3 16 0 1 0 0 36
  Grunwald Gierzwałd 0 17 0 1 0 0 38
  Wel Lidzbark 0 14 0 2 0 1 41
  Jordan Kazanice 1 20 0 1 0 0 44
  Osa Ząbrowo 3 15 0 1 0 2 44
  Zamek Kurzętnik 2 16 0 1 0 2 46
  OHI Frednowy 1 18 0 2 0 1 49
  Czarni Rudzinice 2 20 0 0 0 2 50
  KS Mroczno 0 22 1 2 0 0 52
  Polonia Iłowo 4 24 0 0 0 1 53
  Iskra Narzym 2 25 0 2 0 4 78

Klasyfikacja Król Strzelców

12 (+2) Rafał Wiśniewski Zamek K     ciąg dalszy
9 (+1) Krystian Wrześniak Czarni 2   Radosław Buczkowski Zamek K
8 (+1) Dawid Arczewski Iskra N 1   Arkadiusz Karkut Czarni
7   Rafał Kuchnik Czarni 1   Dawid Suchocki Czarni
6 (+1) Krystian Kołakowski Grunwald 1   Kordian Wantowski Czarni
6 (+2) Dawid Dąbrowski Lider 1 (+1) Daniel Kozłowski Grunwald
5 (+2) Paweł Fafiński Grunwald 1   Krzysztof Krzysztofiak Grunwald
4   Filip Owczarek Jordan 1   Krzysztof Łukasiak Grunwald
4   Robert Kaczyński Lider 1   Mateusz Pyrek Grunwald
4 (+2) Łukasz Mróz Lider 1 (+1) Tomasz Trzeciak Grunwald
4 (+1) Maciej Nakonieczny Osa 1   Wojciech Ciegielski Iskra N
4   Bartosz Szwaracki Ossa 1 (+1) Kacper Gierwatowski Iskra N
4 (+1) Mateusz Gregorczyk Polonia 1   Tomasz Gorzki Iskra N
3   Tomasz Zakierski Czarni 1   Grzegorz Gutkowski Iskra N
3   Patryk Budzich Grunwald 1   Tomas Maloń Iskra N
3 (+2) Patryk Komorowski Grunwald 1   Jakub Chełkowski Jordan
3   Piotr Rykaczewski Jordan 1   Przemysław Gerka Jordan
3 (+1) Jacek Elgert KSM 1   Mateusz Górski Jordan
3   Maciej Kamiński KSM 1 (+1) Łukasz Graduszewski Jordan
3   Łukasz Licznerski Lider 1   Mateusz Osicki KSM
3   Dawid Mederski Lider 1   Dawid Rutkowski KSM
3   Radosław Kruczkowski OHI 1   Piotr Kraśnicki Lider
3   Sylwester Kuciński OHI 1   Łukasz Lewalski Lider
3   Piotr Zacharski OHI 1   Mariusz Markuszewski Lider
3   Patryk Lewandowski Ossa 1   Łukasz Szechlicki Lider
3 (+1) Aleksander Kruszyński Polonia 1   Kamil Banasiak OHI
3 (+1) Kamil Kruszyński Polonia 1   Bartłomiej Boros OHI
3   Filip Kornowski Wel L 1   Damian Demczak OHI
2   Bartosz Lisiak Czarni 1   Piotr Dymowski OHI
2   Przemysław Dąbkowski Grunwald 1   Marek Kopczewski OHI
2   Dawid Komorowski Grunwald 1   Dawid Kruczkowski OHI
2   Mateusz Kruszewski Grunwald 1   Krystian Osiecki OHI
2   Sebastian Skolimowski Grunwald 1   Adam Kołakowski Osa
2   Mateusz Rynkowski Iskra N 1   Łukasz Olszewski Osa
2   Jakub Zębalski Iskra N 1   Paweł Ochtyra Ossa
2 (+1) Artur Modrzewski Jordan 1   Wiesław Otręba Ossa
2   Kamil Okoniewicz Jordan 1   Daniel Kołakowski Polonia
2   Krystian Opałka Jordan 1   Kamil Kwaśniewski Polonia
2   Karol Zaręba Jordan 1   Marcin Kwaśniewski Polonia
2   Łukasz Malinowski KSM 1   Patryk Dąbrowski Wel L
2   Dominik Kempkowski Lider 1   Mateusz Napiórkowski Wel L
2   Adrian Mederski Lider 1   Dominik Strungowski Wel L
2   Filip Kocięda OHI 1   Jakub Strungowski Wel L
2   Jarosław Zagórny Osa 1   Kacper Wiśniewski Wel L
2   Daniel Lewandowski Ossa 1   Marcin Zakrzewski Wel L
2 (+1) Michał Maroński Ossa 1   Mateusz Jarzembowski Zamek K
2   Daniel Browarek Polonia 1   Bartłomiej Kwiatkowski Zamek K
2   Dominik Zaremba Polonia 1   Kamil Seroka Zamek K
2   Jakub Godziszewski Wel L 1 (+1) Tomasz Słupski Zamek K
2   Wiktor Grochalski Wel L 1 (+1) Paweł Stępień Zamek K
2   Tomasz Perowicz Wel L 1   Artur Zbrzyzny Zamek K

...


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [369]
 

autor: maliniak995 2018-10-26 09:05:52

Profil maliniak995 w Futbolowo Błąd sędziego :) Drugi gol także Arczewskiego dla Narzymia ;)


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kontakty

suzik
zostaw wiadomość
kołek
zostaw wiadomość

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 335, wczoraj: 562
ogółem: 2 163 917

statystyki szczegółowe

Wyniki B klasa

Ostatnia kolejka 11
Wicher Gwiździny 3:3 Olimpia Kisielice
Wel Bratian 1:7 Sokół II Ostróda
Mewa Smykowo 0:5 Żak Jamielnik
Zamek Szymbark 1:10 Iskra Smykówko
LZS Fijewo 1:5 MKS Działdowo
Avista Łążyn 4:0 Start II Nidzica

Tabela B klasa

www B-klasa