- autor: suzik84, 2018-10-25 16:00
-
Kto zostanie Mistrzem Jesieni? Obaj kandydaci do tego trofeum grają na boiskach drużyn z miejsc 4-5, więc tym bardziej walka o "Majstra" nabiera rumieńców. W Brzoziu w meczu na drugim biegunie tabeli o przysłowiowe 6 punktów KSM zagra z Osą. ZESTAWIENIE STATYSTYCZNE OFICJALNYCH MECZÓW DRUŻYN A-KLASY
------------------------------------------------------------
| | | VS | | |
1x2 | | 7 | 4 | 10 | 1x2 |
Gole | | 34 | : | 42 | Gole |
| | | | | |
data | L | gospodarze | | goście | wynik |
14.10.2001 | A | Wel Lidzbark | - | Grunwald Frygnowo | 0:1 |
16.06.2002 | A | Grunwald Frygnowo | - | Wel Lidzbark | 4:3 |
14.08.2005 | A | Grunwald Gierzwałd | - | Wel Lidzbark | 4:1 |
26.04.2006 | A | Wel Lidzbark | - | Grunwald Gierzwałd | 2:1 |
13.08.2006 | A | Grunwald Gierzwałd | - | Wel Lidzbark | 1:1 |
01.04.2007 | A | Wel Lidzbark | - | Grunwald Gierzwałd | 1:2 |
28.10.2007 | A | Grunwald Gierzwałd | - | Wel Lidzbark | 1:0 |
08.06.2008 | A | Wel Lidzbark | - | Grunwald Gierzwałd | 2:1 |
09.08.2008 | V | Wel Lidzbark | - | Grunwald Gierzwałd | 2:2 |
22.03.2009 | V | Grunwald Gierzwałd | - | Wel Lidzbark | 1:2 |
17.10.2009 | V | Wel Lidzbark | - | Grunwald Gierzwałd | 0:4 |
03.06.2010 | V | Grunwald Gierzwałd | - | Wel Lidzbark | 4:0 |
05.09.2010 | V | Grunwald Gierzwałd | - | Wel Lidzbark | 3:3 |
23.04.2011 | V | Wel Lidzbark | - | Grunwald Gierzwałd | 1:0 |
30.08.2014 | V | Grunwald Gierzwałd | - | Wel Lidzbark | 3:0 |
19.04.2015 | V | Wel Lidzbark | - | Grunwald Gierzwałd | 8:0 vo (8:1) |
12.09.2015 | V | Wel Lidzbark | - | Grunwald Gierzwałd | 2:2 |
30.04.2016 | V | Grunwald Gierzwałd | - | Wel Lidzbark | 2:0 |
11.09.2016 | A | Wel Lidzbark | - | Grunwald Gierzwałd | 1:0 |
30.04.2017 | A | Grunwald Gierzwałd | - | Wel Lidzbark | 2:3 |
21.10.2017 | A | Wel Lidzbark | - | Grunwald Gierzwałd | 1:1 |
10.06.2018 | A | Grunwald Gierzwałd | - | Wel Lidzbark | 3:1 |
------------------------------------------------------------
| | | VS | | |
1x2 | | 6 | 6 | 9 | 1x2 |
Gole | | 41 | : | 40 | Gole |
| | | | | |
data | L | gospodarze | | goście | wynik |
21.09.2003 | V | Czarni Rudzinice | - | Zamek Kurzętnik | 1:3 |
16.05.2004 | V | Zamek Kurzętnik | - | Czarni Rudzinice | 3:3 |
05.11.2005 | V | Czarni Rudzinice | - | Zamek Kurzętnik | 1:1 |
18.06.2006 | V | Zamek Kurzętnik | - | Czarni Rudzinice | 9:1 |
09.09.2006 | P | Zamek II Kurzętnik | - | Czarni Rudzinice | 2:1 |
27.08.2006 | A | Czarni Rudzinice | - | Zamek II Kurzętnik | 2:2 |
15.04.2007 | A | Zamek II Kurzętnik | - | Czarni Rudzinice | 4:0 |
09.09.2007 | A | Czarni Rudzinice | - | Zamek II Kurzętnik | 1:1 |
20.04.2008 | A | Zamek II Kurzętnik | - | Czarni Rudzinice | 0:0 |
19.10.2008 | A | Zamek II Kurzętnik | - | Czarni Rudzinice | 1:2 |
07.06.2009 | A | Czarni Rudzinice | - | Zamek II Kurzętnik | 5:4 |
13.09.2009 | A | Zamek II Kurzętnik | - | Czarni Rudzinice | 2:1 |
02.05.2010 | A | Czarni Rudzinice | - | Zamek II Kurzętnik | 2:0 |
05.09.2010 | A | Czarni Rudzinice | - | Zamek II Kurzętnik | 2:1 |
01.05.2011 | A | Zamek II Kurzętnik | - | Czarni Rudzinice | 0:2 |
23.10.2011 | A | Czarni Rudzinice | - | Zamek II Kurzętnik | 4:2 |
03.06.2012 | A | Zamek II Kurzętnik | - | Czarni Rudzinice | 4:6 |
06.10.2013 | A | Zamek Kurzętnik | - | Czarni Rudzinice | 0:5 |
24.05.2014 | A | Czarni Rudzinice | - | Zamek Kurzętnik | 0:0 * |
13.09.2014 | A | Czarni Rudzinice | - | Zamek Kurzętnik | 1:0 |
01.05.2015 | A | Zamek Kurzętnik | - | Czarni Rudzinice | 2:0 |
------------------------------------------------------------
| | | VS | | |
1x2 | | 3 | 3 | 0 | 1x2 |
Gole | | 8 | : | 5 | Gole |
| | | | | |
data | L | gospodarze | | goście | wynik |
31.08.2013 | A | Osa Ząbrowo | - | KS Mroczno | 0:0 |
19.04.2014 | A | KS Mroczno | - | Osa Ząbrowo | 4:3 |
05.10.2014 | A | KS Mroczno | - | Osa Ząbrowo | 0:0 |
23.05.2015 | A | Osa Ząbrowo | - | KS Mroczno | 1:1 |
17.10.2015 | A | KS Mroczno | - | Osa Ząbrowo | 2:1 * |
04.06.2016 | A | Osa Ząbrowo | - | KS Mroczno | 0:1 |
* w Brzoziu Lubawskim
------------------------------------------------------------
| | | VS | | |
1x2 | | 4 | 1 | 1 | 1x2 |
Gole | | 17 | : | 10 | Gole |
| | | | | |
data | L | gospodarze | | goście | wynik |
22.08.2015 | A | Lider Złotowo | - | Iskra Narzym | 2:4 |
10.04.2016 | A | Iskra Narzym | - | Lider Złotowo | 0:4 |
22.10.2016 | A | Lider Złotowo | - | Iskra Narzym | 3:3 |
11.06.2017 | A | Iskra Narzym | - | Lider Złotowo | 2:0 |
10.09.2017 | A | Lider Złotowo | - | Iskra Narzym | 1:5 |
28.04.2018 | A | Iskra Narzym | - | Lider Złotowo | 3:0 |
------------------------------------------------------------
| | | VS | | |
1x2 | | 7 | 0 | 2 | 1x2 |
Gole | | 37 | : | 19 | Gole |
| | | | | |
data | L | gospodarze | | goście | wynik |
06.10.2002 | B | LZS OHI Frednowy | - | Ossa Biskupiec | 0:3 |
25.05.2003 | B | Ossa Biskupiec | - | LZS OHI Frednowy | 5:0 |
06.06.2012 | P | GKS II Wikielec/Frednowy | - | Ossa Biskupiec | 1:4 |
27.09.2014 | A | Ossa Biskupiec | - | GKS II Wikielec/Frednowy | 6:3 |
17.05.2015 | A | GKS II Wikielec/Frednowy | - | Ossa Biskupiec | 3:1 |
25.10.2015 | A | GKS II Wikielec/Frednowy | - | Ossa Biskupiec | 6:4 |
11.06.2016 | A | Ossa Biskupiec | - | GKS II Wikielec/Frednowy | 2:1 |
15.10.2016 | A | Ossa Biskupiec | - | GKS II Wikielec/Frednowy | 6:3 |
04.06.2017 | A | GKS II Wikielec/Frednowy | - | Ossa Biskupiec | 2:6 |
------------------------------------------------------------
| | | VS | | |
1x2 | | 4 | 3 | 2 | 1x2 |
Gole | | 22 | : | 12 | Gole |
| | | | | |
data | L | gospodarze | | goście | wynik |
16.09.2001 | A | Jordan Kazanice | - | Polonia Iłowo | 3:3 |
12.05.2002 | A | Polonia Iłowo | - | Jordan Kazanice | 2:2 |
22.09.2002 | A | Polonia Iłowo | - | Jordan Kazanice | 1:2 |
11.05.2003 | A | Jordan Kazanice | - | Polonia Iłowo | ?:? * |
12.10.2003 | A | Polonia Iłowo | - | Jordan Kazanice | 2:1 |
10.06.2004 | A | Jordan Kazanice | - | Polonia Iłowo | 1:2 |
12.09.2004 | A | Jordan Kazanice | - | Polonia Iłowo | 1:1 |
07.05.2005 | A | Polonia Iłowo | - | Jordan Kazanice | 1:0 |
13.08.2005 | A | Polonia Iłowo | - | Jordan Kazanice | 9:0 |
26.04.2006 | A | Jordan Kazanice | - | Polonia Iłowo | 2:1 |
* brak wyniku z rundy wiosennej 2003
------------------------------------------------------------
ROZKŁAD 11. KOLEJKI PLUS OBSADA SĘDZIOWSKA:
kiedy? | kto z kim? | sędzia główny | sędzia liniowy I | sędzia liniowy II |
sb 15:00 | Wel - Grunwald | RABCZYŃSKI R | ------------ | ------------ |
sb 15:00 | Zamek - Czarni | MAŁKOWSKI K | ------------ | ------------ |
sb 15:00 | KSM - Osa | SZCZEPKOWSKI G | BARTKOWSKI K | ------------ |
sb 15:00 | Iskra - Lider | WÓŁKOWSKI P | ------------ | ------------ |
sb 15:00 | Ossa - OHI | SZUL D | ------------ | ------------ |
nd 14:00 | Polonia - Jordan * | KARBOWSKI P | TKACHENKO O | ANDRYSZCZYK G |
* - obserwator na meczu: MICHALAK R.
...