Zapowiedź 2. kolejki

• autor: kolek-1987, 2010-08-27 19:29

Finish pauzuje, ale liga gra dalej!!! Już w najbliższą niedzielę rozegrana zostanie II kolejka A-klasy. Historyczny mecz odbędzie się w Tyrowie, ale najciekawiej powinno być w Kurzętniku i Frednowy.

Zamek II - Radomniak

Piłkarze Zamku II Kurzętnik w I kolejce sprawili nie lada niespodziankę i pokonali na wyjeździe ligowego potentata – Olimpię Kisielice. W niedzielę, ekipę pod wodzą charyzmatycznego K. Studnika czeka kolejny trudny test – derby powiatu nowomiejskiego z Radomnem. Spotkanie to pozwoli zweryfikować faktyczną dyspozycję piłkarzy z Betoniarskiej. Podopieczni duetu Skoczeń – Ciarkowski po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad Kormoranem Ruszkowo liczą na podtrzymanie zwycięskiej serii, więc niedzielne zawody zapowiadają się naprawdę ciekawie. Strat o godz. 14:00 w Kurzętniku.

Rybno – Wikielec

Nasz pogromca – GKS Wikielec w drugiej serii spotkań zmierzy się z piłkarzami GSZS Rybno. Niedzielne zawody planowo miały odbyć się na ziemi działdowskiej, ale ze względu na imprezę rozrywkową organizowaną na płycie GSZS-u mecz przeniesiony został do Frednowy. Mający wielkie aspiracje piłkarze z Rybna bardzo dobrze spisywali się w pre-sezonie, ale już w I kolejce stracili ligowe punkty (remis z Czarnymi). Z kolei zawodnicy Wikielca II mają na koncie już 3 punkty (zdobyte z Finishem) i mogą przystąpić do tego spotkania bez wielkiego ciśnienia. Pierwszy gwizdek J. Kancidrowskiego o godz. 14:00.

Iskra Smykówko – Olimpia Kisielice

Działacze ze Smykówka również zwrócili się do władz Olimpii z prośbą o zmianę miejsca rozegrania  meczu. Prośba została rozpatrzona pozytywnie i pojedynek pomiędzy Iskrą a Olimpią odbędzie się w Kisielicach. Zawodnicy Iskry oraz Olimpii nie będą mile wspominać inauguracji sezonu 2010/2011. Obie ekipy przegrały swoje mecze odpowiednio 1:12 (z Iskrą Narzym) i 0:2 (z Zamkiem II).  Pomimo ostatniej wpadki zdecydowanym faworytem tego pojedynku są podopieczni trenera Jakubczyka. Start o godz. 16:00.

Kormoran Ruszkowo - LZS Czarni Rudzienice

Piłkarze Kormorana w I kolejce wysoko przegrali z Radomniakiem Radomno. W najbliższą niedzielę będą mieli doskonałą okazję do rehabilitacji przed własną publicznością. Zadanie to może okazać się jednak bardzo trudne do zrealizowania, bo na ziemię działdowską zawitają Czarni Rudzienice z czołowym snajperem ligi – P. Kowalskim. Strat o godz. 14:00.

Tyrowo - Iskra Narzym

Najbliższa niedziela będzie bardzo ważnym dniem dla piłkarzy LKS Tyrowo. Beniaminek po pauzie w pierwszej serii spotkań może w końcu przystąpić do rozgrywek i rozegrać pierwszy mecz na szczeblu A-klasy. O historyczne punkty może jednak być bardzo ciężko bo przeciwnikiem LKS-u będzie spadkowicz z okręgówki. O sile Iskry Narzym przekonała się w ubiegłym tygodniu ekipa ze Smykówka. Start o godz. 14:00.

autor: ~anonim 2010-08-29 16:15:05

avatar tyrowo-iskra narzym 2-0rn

autor: kstyrowo19 2010-08-29 18:33:02

Profil kstyrowo19 w Futbolowo gwiazdorki z okregowki zgaszone ;)

autor: ~xx 2010-08-30 20:00:51

avatar bedzie raport 2 kolejki ligowej?

autor: ~gssWmJfbvSS 2011-04-04 06:02:18

avatar Mszanowo futbolowo.. Great idea :)

autor: ~sRmMDhuVxWc 2011-04-22 15:04:56

avatar Mszanowo futbolowo.. WTF? :)