Wybory 2010

• autor: kolek-1987, 2010-11-16 21:35

Finish w wyborach!!! Już w najbliższą niedzielę czeka nas kolejny test z demokracji, czyli wybory samorządowe 2010. Na wyborczych listach znajdują się także ludzie związani z naszym klubem.

W niedziele 21 listopada br udając się do urn zweryfikujemy dokonania obecnych władz. Pozostało jeszcze kilka dni na poznanie kandydatów, dokonanie odpowiedniego wyboru i udzielenie mandatu osobom kompetentnym, którzy będą nas godnie reprezentować w naszej małej ojczyźnie. W szranki o mandaty stanęli także „ludzie Finishu”:

Kandydat na Wójta Gminy Nowe Miasto Lubawskie - Marcin Buliński

Wieloletni kibic Finishu Marcin Buliński - lat 29, wykształcenie wyższe, staż pracy w administracji - 7 lat, Inspektor Urzędu Gminy Nowe Miasto Lubawskie - specjalność pozyskiwanie funduszy unijnych, zainteresowania: kajakarstwo, rozwój obszarów wiejskich, Internet.

Kandydaci do Rady Gminy Nowe Miasto Lubawskie: Ireneusz Kowalski i Michał Szwechowicz

Prezes Finishu Ireneusz Kowalski - lat 34, wykształcenie średnie, żonaty, jedno dziecko, radny obecnej kadencji, pracownik ochrony, pragnie przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa w gminie.

Zawodnik Finishu Michał Szwechowicz- lat 35, wykształcenie zawodowe, żonaty, jedno dziecko, prowadzi własną działalność gospodarcza, członek OSP w Bratianie, stawia na sport i kulturę fizyczną młodzieży.

Kandydat do Rady Powiatu Nowe Miasto Lubawskie - Paweł Oelberg

Kierownik Finishu Paweł Oelberg– lat 47, wykształcenie średnie, żonaty, dwoje dzieci, pracownik Urzędu Gminy Nowe Miasto Lubawskie, radny powiatowy II kadencji, członek Zarządu miejsko-gminnego PSL, stawia na rozwój powiatu nowomiejskiego.

*materiały pobrane ze strony internetowej Marcina Bulińskiego - kandydata na Wójta Gminy Nowe Miasto Lubawskie

autor: ~henio 2010-11-18 22:05:55

avatar Popierać tych panów!!!!!!!!!!!